Află ziua şi ora şedinţelor de constituire a noilor consilii locale din 82 de localităţi

Institutia Prefectului a emis Ordinul privind convocarea consilierilor declaraţi aleşi la alegerile pentru autorităţile administraţiei publice locale din data de 10 iunie 2012, pentru şedinţa de constituire. Va transmitem pentru informare tabelele de programare a sedintelor de constituire pentru 82 de localitati, restul programarii urmand sa se definitiveze luni. Nr. crt. Unitatea administrativ – teritorială […]

Social

Redactia

Institutia Prefectului a emis Ordinul privind convocarea consilierilor declaraţi aleşi la alegerile pentru autorităţile administraţiei publice locale din data de 10 iunie 2012, pentru şedinţa de constituire. Va transmitem pentru informare tabelele de programare a sedintelor de constituire pentru 82 de localitati, restul programarii urmand sa se definitiveze luni.


Nr. crt.

Unitatea administrativ – teritorială

Data

Ora

Prefect

Reprezentantul prefectului

0

1

2

3

4

  1. 1.

Câmpina

27.06.2012

1600

       Subprefect

Rodica Paraschiv

  1. 2.

Plopeni

24.06.2012

1100

       Subprefect

   Rodica Paraschiv

  1. 3.

Bătrâni

27.06.2012

1000

     Consilier juridic

     Elena Popescu

  1. 4.

Bertea

26.06.2012

1000

     Consilier Juridic

   Mihaela Georgescu

  1. 5.

Blejoi

26.06.2012

1500

       Subprefect

   Rodica Paraschiv

  1. 6.

Cornu

28.06.2012

1500

       Subprefect

     Rodica Paraschiv

  1. 7.

Iordăcheanu

26.06.2012

1000

       Subprefect

     Rodica Paraschiv

  1. 8.

Lipăneşti

30.06.2012

1500

     Consilier juridic

Vasile Trandafir Vadan

  1. 9.

Păuleşti

25.06.2012

1500

         Consilier

       Ion Mihaescu

  1. 10.

Poseşti

26.06.2012

1000

     Consilier juridic

     Elena Popescu

  1. 11.

Predeal – Sărari

26.06.2012

930

     Consilier juridic

       Ana Ariciu

  1. 12.

Ştefeşti

25.06.2012

1000

     Consilier juridic

    Elena Popescu

  1. 13.

Teişani

22.06.2012

1000

     Consilier juridic

Mihaela Lucia Constantin

  1. 14.

Vărbilău

27.06.2012

1100

     Consilier juridic

   Dinu Maria Paula

  1. 15.

Vâlcăneşti

23.06.2012

1400

         Subprefect

     Rodica   Paraschiv

 

Nr. crt.

Unitatea administrativ – teritorială

Data

Ora

Prefect

Reprezentantul prefectului

0

1

2

3

4

  1. 1.

Câmpina

27.06.2012

1600

       Subprefect

Rodica Paraschiv

  1. 2.

Baicoi

27.06.2012

1200

       Subprefect

     Rodica Paraschiv

  1. 3.

Plopeni

24.06.2012

1100

       Subprefect

   Rodica Paraschiv

  1. 4.

Sinaia

29.06.2012

1400

       Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 5.

Vălenii de Munte

28.06.2012

1000

Subprefect

Rodica Paraschiv

  1. 6.

Alunis

25.06.2012

1300

       Subprefect

     Rodica Paraschiv

  1. 7.

Bălţeşti

22.06.2012

1000

          Consilier

     Ion Mihaescu

  1. 8.

Bătrâni

27.06.2012

1000

     Consilier juridic

     Elena Popescu

  1. 9.

Bertea

26.06.2012

1000

     Consilier Juridic

   Mihaela Georgescu

  1. 10.

Blejoi

26.06.2012

1500

       Subprefect

   Rodica Paraschiv

  1. 11.

Cornu

28.06.2012

1500

       Subprefect

     Rodica Paraschiv

  1. 12.

Dumbrava

27.06.2012

1100

Consilier juridic

Ana Ariciu

  1. 13.

Iordăcheanu

26.06.2012

1000

       Subprefect

     Rodica Paraschiv

  1. 14.

Izvoarele

25.06.2012

1500

       Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 15.

Lipăneşti

30.06.2012

1500

     Consilier juridic

Vasile Trandafir Vadan

  1. 16.

Măneciu

25.06.2012

1100

Consilier juridic

Ana Ariciu

  1. 17.

Păuleşti

25.06.2012

1500

         Consilier

       Ion Mihaescu

  1. 18.

Poseşti

26.06.2012

1000

     Consilier juridic

     Elena Popescu

  1. 19.

Predeal – Sărari

26.06.2012

930

     Consilier juridic

       Ana Ariciu

  1. 20.

Proviţa de Sus

29.06.2012

1400

Subprefect

Rodica Paraschiv

  1. 21.

Ştefeşti

25.06.2012

1000

     Consilier juridic

     Elena Popescu

  1. 22.

Teişani

22.06.2012

1000

     Consilier juridic

Mihaela Lucia Constantin

  1. 23.

Vărbilău

27.06.2012

1100

Consilier

Ozana Elena Georgescu

  1. 24.

Vâlcăneşti

23.06.2012

1400

         Subprefect

     Rodica   Paraschiv

 

 

Nr. crt.

Unitatea administrativ – teritorială

Data

Ora

Prefect

Reprezentantul prefectului

0

1

2

3

4

  1. 1.

Ploieşti

26.06.2012

1100

Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 2.

Azuga

27.06.2012

1100

Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 3.

Boldeşti Scăeni

03.07.2012

1500

Subprefect

Rodica Paraschiv

  1. 4.

Breaza

27.06.2012

1500

Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 5.

Buşteni

28.06.2012

1600

Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 6.

Comarnic

29.06.2012

1300

Consilier juridic

Nicuşor Dumitru

  1. 7.

Slănic

28.06.2012

1200

Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 8.

Mizil

30.06.2012

1100

Subprefect

Rodica Paraschiv

  1. 9.

Adunaţi

29.06.2012

1000

Consilier juridic

Elena Popescu

  1. 10.

Apostolache

27.06.2012

1600

Referent

Petre Ion

  1. 11.

Băneşti

26.06.2012

1800

Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 12.

Bărcăneşti

28.06.2012

1200

Consilier juridic

Mihaela Lucia Constantin

  1. 13.

Balta Doamnei

28.06.2012

1000

Consilier Juridic

Alina Pană

  1. 14.

Berceni

28.06.2012

1500

     Consilier juridic

Mihaela Lucia Constantin

  1. 15.

Brazi

26.06.2012

1200

Consiler juridic

Sorin Lilu Barbulescu

  1. 16.

Călugăreni

26.06.2012

1000

Consilier juridic

Nicuşor Dumitru

  1. 17.

Cărbuneşti

22.06.2012

1000

Consilier juridic

Corina Nedelcu

  1. 18.

Ceptura

28.06.2012

1100

Consilier juridic

Corina Nedelcu

  1. 19.

Colceag

27.06.2012

1200

Consilier

Zidărescu Ion

  1. 20.

Cosminele

26.06.2012

1400

Consilier

Coarfă Serafim

  1. 21.

Chiojdeanca

23.06.2012

1000

Referent

Petre Ion

  1. 22.

Drajna

25.06.2012

1430

Consilier juridic

Corina Nedelcu

  1. 23.

Dumbrăveşti

28.06.2012

1000

Consilier juridic

Elena Popescu

  1. 24.

Filipeştii de Pădure

27.06.2012

1400

Consilier juridic

Nicuşor Dumitru

  1. 25.

Fântânele

28.06.2012

1200

Consilier

Zidărescu Ion

  1. 26.

Gorgota

26.06.2012

1600

Consilier

Luminiţa Ilie

  1. 27.

Gura Vitioarei

28.06.2012

0900

Consilier juridic

Ana Ariciu

  1. 28.

Jugureni

27.06.2012

0900

Consilier

Zidărescu Ion

  1. 29.

Lapoş

28.06.2012

1000

Consilier

Ozana Elena Georgescu

  1. 30.

Măgurele

22.06.2012

1000

Consilier

Ion Mihaescu

  1. 31.

Măgureni

29.06.2012

1000

Prefect

Marius Gabriel Sersea

  1. 32.

Măneşti

28.06.2012

1500

Consilier

Luminiţa Ilie

  1. 33.

Olari

25.06.2012

1000

Consilier juridic

Nicuşor Dumitru

  1. 34.

Păcureţi

27.06.2012

1000

Consilier

Coarfă Serafim

  1. 35.

Podenii Noi

29.06.2012

1400

Consilier

Zidărescu Ion

  1. 36.

Poienarii Burchii

27.06.2012

1500

Consilier

Luminiţa Ilie

  1. 37.

Puchenii Mari

29.06.2012

1000

Consilier

Ozana Elena Georgescu

  1. 38.

Şirna

25.06.2012

1500

Consilier juridic

Mihaela Lucia Constantin

  1. 39.

Sângeru

30.06.2012

1000

Consilier

Ozana Elena Georgescu

  1. 40.

Secăria

27.06.2012

1000

Consilier juridic

Mihaela Lucia Constantin

  1. 41.

Starchiojd

27.06.2012

1200

Consilier Juridic

Alina Pană

  1. 42.

Tătaru

26.06.2012

1000

Referent

Petre Ion

  1. 43.

Valea Doftanei

28.06.2012

1200

Consilier juridic

Nicuşor Dumitru

 

Citeste mai departe

Inline
Inline