Grupa A

Vineri, 8 iunie

Meciul numărul 1: la Varşovia (ora 19.00, TVR 1), Polonia – Grecia

Meciul numărul 2: la Wroclaw (ora 21.45, Dolce Sport), Rusia – Cehia

Marţi, 12 iunie

Meciul numărul 9: la Wroclaw (ora 19.00, Dolce Sport), Grecia – Cehia

Meciul numărul 10: la Varşovia (ora 21.45, TVR 1), Polonia – Rusia

Sâmbătă, 16 iunie

Meciul numărul 17: la Wroclaw (ora 21.45, Dolce Sport), Cehia – Polonia

Meciul numărul 18: la Varşovia (ora 21.45, TVR 1), Grecia – Rusia

 

Grupa B

Sâmbătă, 9 iunie

Meciul numărul 3: la Harkov (ora 19.00, TVR 1), Olanda – Danemarca

Meciul numărul 4: la Lvov (ora 21.45, Dolce Sport), Germania – Portugalia

Miercuri, 13 iunie

Meciul numărul 11: la Lvov (ora 19.00, Dolce Sport), Danemarca – Portugalia

Meciul numărul 12: la Harkov (ora 21.45, TVR 1), Olanda- Germania

Duminică, 17 iunie

Meciul numărul 19: la Harkov (ora 21.45, Dolce Sport), Portugalia – Olanda

Meciul numărul 20: la Lvov (ora 21.45, TVR 1), Danemarca – Germania

 

Grupa C

Duminică, 10 iunie

Meciul numărul 5: la Gdansk (ora 16.00, TVR 1), Spania – Italia

Meciul numărul 6: la Poznan (ora 21.45, Dolce Sport), Irlanda – Croaţia

Joi, 14 iunie

Meciul numărul 13: la Poznan (ora 16.00, Dolce Sport), Italia – Croaţia

Meciul numărul 14: la Gdansk (ora 21.45, TVR 1), Spania – Irlanda

Luni, 18 iunie

Meciul numărul 21: la Gdansk (ora 21.45, Dolce Sport), Croaţia – Spania

Meciul numărul 22: la Poznan (ora 21.45, TVR 1), Italia – Irlanda

 

Grupa D

Luni, 11 iunie

Meciul numărul 7: la Doneţk (ora 19.00, Dolce Sport), Franţa – Anglia

Meciul numărul 8: la Kiev (ora 21.45, TVR 1), Ucraina – Suedia

Vineri, 15 iunie

Meciul numărul 16: la Doneţk (ora 19.00, Dolce Sport), Ucraina – Franţa

Meciul numărul 15: la Kiev (ora 21.45, TVR 1), Suedia – Anglia

Marţi, 19 iunie

Meciul numărul 23: la Doneţk (ora 21.45, Dolce Sport), Anglia – Ucraina

Meciul numărul 24: la Kiev (ora 21.45, TVR 1), Suedia – Franţa

Sferturi de finală

Joi, 21 iunie

Meciul numărul 25: la Varşovia (ora 21.45, TVR şi Dolce Sport), locul 1 din grupa A – locul 2 din grupa B

Vineri, 22 iunie

Meciul numărul 26: la Gdansk (ora 21.45, TVR şi Dolce Sport), locul 1 din grupa B – locul 2 din grupa A

Sâmbătă, 23 iunie

Meciul numărul 27: la Doneţk (ora 21.45, TVR şi Dolce Sport), locul 1 din grupa C – locul 2 din grupa D

Duminică, 24 iunie

Meciul numărul 28: la Kiev (ora 21.45, TVR şi Dolce Sport), locul 1 din grupa D – locul 2 din grupa C

Semifinale

Miercuri, 27 iunie

Meciul numărul 29: la Doneţk (ora 21.45, TVR şi Dolce Sport), câştigătoarea meciului 25 – câştigătoarea meciului 27

Joi, 28 iunie

Meciul numărul 30: la Varşovia (ora 21.45, TVR şi Dolce Sport), câştigătoarea meciului 26 – câştigătoarea meciului 28

Finala

Duminică, 1 iulie

Meciul numărul 31: la Kiev (ora 21.45, TVR şi Dolce Sport), câştigătoarea meciului 29 – câştigătoarea meciului 30.

 

M-am săturat până peste cap de manelişti!

Florin Salam este un artist care apare în topul căutărilor Google înaintea tuturor Florinilor ce

Da, tovarăși, era mai bine „înainte”! Să vă reîmprospătez memoria

Pentru că tot a fost 23 august şi apar pe Facebook tot felul de indivizi care afirmă că  „în

Riscul amenințărilor mutării Petrolului în alt oraș. Atunci și acum…

Cândva, aflată sub pulpana FSLI Petrom, SC FC Petrolul – cum se numea pe-atunci – a fo

Nicolae Iorga, victimă a ocupației germane

Imediat după ocuparea județului Prahova de către trupele germane, acestea au trecut la instaurare

Inline
Inline