ALEGERI LOCALE/Candidaţii PDL la funcţia de primar din toate localităţile prahovene

Redactia - Politică

ALEGERI LOCALE/Candidaţii PDL la funcţia de primar din toate localităţile prahovene

CANDIDATI LA ALEGERILE DIN 10 IUNIE 2012
COLEGIUL LOCALITATI NUME SI PRENUME PRIMARI SI CANDIDATI
1 AZUGA PURCARU ADRIAN PRIMAR
BREAZA FERASTRAERU NICOLAE PRIMAR
BUSTENI SAVIN EMANOIL PRIMAR
COMARNIC BOTOACA DORIAN PRIMAR
SINAIA PAPADOPOL EDUARD ???????? CANDIDAT
ADUNATI POSTOLACHE EMIL CANDIDAT
CORNU IANCU GABRIEL CANDIDAT
TALEA TOADER MIHAI CANDIDAT
       
2 CAMPINA TISEANU HORIA PRIMAR
BANESTI ION- COSTACHE LIVIA CANDIDAT
BREBU COMANITA DUMITRU PRMAR
POIANA CAMPINA MOLDOVEANU IOAN ALIN CANDIDAT
PROVITA DE JOS DUMITRESCU MIHAI PRIMAR
PROVITA DE SUS COSMOIU ELENA PRIMAR
SECARIA POPA IULIAN PRIMAR
SOTRILE PREDA IULIAN CANDIDAT
VALEA DOFTANEI MANEA ION CANDIDAT
       
3 BAICOI STATESCU CIPRIAN PRIMAR
COCORASTII MISLII ALEXANDRU DANIEL PRIMAR
FILIPESTII DE PADURE MORARESCU COSTEL PRIMAR
FLORESTI PETRE BOGDAN CANDIDAT
MAGURENI IARCA I. AIDA LAURA CANDIDAT
SCORTENI NEACSU MIHAI PRIMAR
TELEGA BUGA CONSTANTIN CANDIDAT
       
4 PLOPENI NITA DRAGOS PRIMAR
SLANIC MIHAILESCU SOFIA CANDIDAT
ALUNIS POPESCU I VASILE CANDIDAT
ARICESTII RAHTIVANI SCARLET AUREL CANDIDAT
BERTEA BOGHICI AUREL CANDIDAT
BLEJOI PURICE MADALINA CANDIDAT
COSMINELE ANTON CORNELIU CANDIDAT
DUMBRAVESTI MALAESCU TEODOR CANDIDAT
PAULESTI VASILE FILICA CANDIDAT
STEFESTI BANU GHEORGHE CANDIDAT
VARBILAU PANAITESCU DRAGOS CANDIDAT
VILCANESTI MANOLE ADRIAN PRIMAR
       
5 VALENII DE MUNTE IONITA CONSTANTIN CANDIDAT
BATRANI NECULA GHEORGHE PRIMAR
CERASU CHIVARAN GABRIEL CANDIDAT
DRAJNA GONTEA VIOLETA CANDIDAT
GURA VITIOAREI STANESCU GHEORGHE CANDIDAT
IZVOARELE ALEXE DAN CANDIDAT
MANECIU LUPU STEFAN PRIMAR
POSESTI GRIGORE EMILIAN PRIMAR
STARCHIOJD GARBEA AHMED CORNEL PRIMAR
TEISANI UNGUREANU CONSTANTIN CANDIDAT
       
6 BOLDESTI SCAENI TUDORAN LORIN GABRIEL CANDIDAT
APOSTOLACHE BRATU MIHAIL PRIMAR
ARICESTII ZELETIN DANESCU ALEXANDRU CANDIDAT
BALTESTI PURCEL ION CANDIDAT
CARBUNESTI STAN PETRE PRIMAR
CHIOJDEANCA CRISTEA ION VASILE PRIMAR
GORNET GRIGORESCU PETRE CANDIDAT
LAPOS TARLEA DUMITRU CONSTANTIN CANDIDAT
LIPANESTI NICA ROBERT VIOREL PRIMAR
MAGURELE DIACONU VASILICA CANDIDAT
PACURETI ANDREESCU GRIGORE PRIMAR
PODENII NOI MARGARIT CATALIN PRIMAR
PREDEAL SARARI IAMANDEI DANIEL CANDIDAT
SALCIA STANCIU VASILE CANDIDAT
SANGERU RADU GHEORGHE CANDIDAT
SURANI CORNEA MARCELA PRIMAR
SOIMARI DRAGOMIR CONSTANTIN PRIMAR
       
7 URLATI BIRJARU COSMIN CANDIDAT
ALBESTI PALEOLOGU PANAIT MARIAN CANDIDAT
BERCENI PANAIT CONSTANTIN CANDIDAT
BUCOV RADU ILIE CANDIDAT
DUMBRAVA CHIFOR CRISTIAN CANDIDAT
GORNET CRICOV COSTACHE GHE. GEORGETA- ANGELICA CANDIDAT
IORDACHEANU SAFTA CONSTANTIN PRIMAR
PLOPU BALANESCU ADRIAN CANDIDAT
TATARU MARES IULIANA CANDIDAT
TOMSANI BANU VIRGIL CANDIDAT
VALEA CALUGAREASCA PARASCHIV LUCIAN CANDIDAT
       
8 MIZIL TUDORIE MARIA CANDIDAT
BABA ANA DRAGU ION CANDIDAT
BALTA DOAMNEI LENTE NICOLAE BOGDAN CANDIDAT
BOLDESTI GRADISTEA ENESCU NICULAE EMIL PRIMAR
CALUGARENI ZAMFIR VIOREL CANDIDAT
CEPTURA PANA GHEORGHE PRIMAR
CIORANI STEFAN ALEXANDRU CANDIDAT
COLCEAG PAPAINOG GABRIEL PRIMAR
DRAGANESTI DUMITRACHE ION PRIMAR
FANTANELE NEGROIU ION CANDIDAT
FULGA IONITA ALEXANDRU CANDIDAT
GHERGHITA NICOLESCU STEFAN CANDIDAT
GURA VADULUI SORA NICOLAE MARIUS CANDIDAT
JUGURENI APOSTOL MARIAN CANDIDAT
OLARI MIRICA MIHAELA CANDIDAT
RAFOV CHIVU MIRCEA PRIMAR
SALCIILE STAN NISTOR PRIMAR
VADU SAPAT ZAMFIRESCU VASILE PRIMAR
       
9 BARCANESTI LUPU VALERIU CANDIDAT
BRAZI MIRCEA RADU FLORIAN CANDIDAT
COCORASTII COLT BARDAS DORU PRIMAR
FILIPESTII DE TARG MANOLE AURELIAN PRIMAR
GORGOTA DUMITRU GH. IONUT NICOLA CANDIDAT
MANESTI NITOI CONSTANTIN CANDIDAT
POIENARII BURCHII GHEORGHE GHEORGHE FLORIN CANDIDAT
PUCHENII MARI NEGOI CONSTANTIN PRIMAR
SIRNA PREDA GHEORGHE CANDIDAT
TARGSORU VECHI DRAGAN NICOLAE PRIMAR
TINOSU ANDREI IULIAN GABRIEL PRIMAR
       
10 PLOIESTI VOLOSEVICI ANDREI PRIMAR
11 PLOIESTI
12 PLOIESTI