Prezenta la vot in localitatile din Prahova – ora 17

Vlad Preda -

Prezenta la vot in localitatile din Prahova – ora 17
LocalitateÎnscriși pe liste permanente si complementareTotal votanțiPrezență la urne %
JUGURENI39530176,20
TĂTARU69151774,82
SALCIA78348762,20
SĂLCIILE142687661,43
ARICEŞTII ZELETIN92556561,08
PREDEAL-SĂRARI1836111360,62
PLOPU1966115158,55
TALEA85249758,33
LAPOŞ90852557,82
CHIOJDEANCA125771456,80
GORNET2347133056,67
ŞOTRILE2617148356,67
PROVIŢA DE SUS163291556,07
COSMINELE82045155,00
ALUNIŞ2712146754,09
CERAŞU3607192853,45
SECĂRIA102253752,54
POSEŞTI3128160851,41
ADUNAŢI167285851,32
GHERGHIŢA149775950,70
OLARI149775750,57
PODENII NOI3834193050,34
PĂCUREŢI166583550,15
GURA VITIOAREI4830241149,92
BĂTRÂNI166082849,88
SURANI144371949,83
BOLDEŞTI-GRADIŞTEA132765849,59
GORNET-CRICOV182590449,53
IORDĂCHEANU4175205749,27
TOMŞANI3580175949,13
DUMBRĂVEŞTI2954145049,09
APOSTOLACHE165880348,43
BĂLŢEŞTI2948142148,20
FLOREŞTI6215296447,69
LIPĂNEŞTI4261199446,80
ARICEŞTII RAHTIVANI6744313746,52
PROVIŢA DE JOS181084146,46
SÂNGERU4057187246,14
BREBU5944273446,00
COCORĂŞTII COLŢ2342107345,82
COCORĂŞTII MISLII2799128045,73
FÂNTÂNELE162774245,61
RÂFOV4394198845,24
ŞTEFEŞTI189585745,22
STARCHIOJD2917130144,60
DRAJNA4427194043,82
TEIŞANI3021132243,76
POIANA CÂMPINA4239185043,64
VADU SĂPAT134658743,61
DRĂGĂNEŞTI3785164943,57
TELEGA4555197943,45
ORAŞ COMARNIC10255444743,36
ORAŞ AZUGA3946170143,11
GURA VADULUI176175142,65
MĂNEŞTI3151134342,62
PĂULEŞTI5666240142,38
FULGA2565108042,11
DUMBRAVA3501147142,02
POIENARII BURCHII3872162141,86
COLCEAG3734155941,75
CEPTURA3679153141,61
BĂNEŞTI4787198741,51
CORNU3638151041,51
FILIPEŞTII DE PĂDURE8356344841,26
SCORŢENI4648191341,16
IZVOARELE5364217240,49
PUCHENII MARI6963281940,49
ORAŞ SINAIA9715391840,33
GORGOTA4103165040,21
ORAŞ BUŞTENI8191326339,84
FILIPEŞTII DE TÂRG6581260939,64
BERTEA2551101039,59
BRAZI6963273739,31
ŞIRNA3916152839,02
ŞOIMARI239092538,70
ORAŞ SLĂNIC4718181238,41
ORAŞ BOLDEŞTI-SCĂENI9405355737,82
ALBEŞTI-PALEOLOGU4604174037,79
ORAŞ BĂICOI15847593737,46
MĂNECIU8652323337,37
ORAŞ PLOPENI7448277537,26
MĂGURELE3864143937,24
BALTA DOAMNEI193472037,23
ORAŞ BREAZA13794512437,15
VÂLCĂNEŞTI3085114537,12
MĂGURENI5235193436,94
CĂLUGĂRENI93134136,63
TINOSU195170936,34
TÂRGŞORU VECHI8688314236,16
BERCENI5101181735,62
CĂRBUNEŞTI137847934,76
BLEJOI7604260834,30
VALEA DOFTANEI5433184734,00
VALEA CĂLUGĂREASCĂ8814295333,50
BABA ANA3290109333,22
MUNICIPIUL CÂMPINA310051023333,00
CIORANI5290173932,87
ORAŞ URLAŢI9306305932,87
ORAŞ VĂLENII DE MUNTE11070360632,57
VĂRBILĂU5461172531,59
BUCOV9368290931,05
ORAŞ MIZIL12399380330,67
BĂRCĂNEŞTI7707205526,66
MUNICIPIUL PLOIEŞTI1884074589024,36