Prezenta la vot in localitatile din Prahova – ora 18

Vlad Preda -

Prezenta la vot in localitatile din Prahova – ora 18
LocalitateÎnscriși pe liste permanente si complementareTotal votanțiPrezență la urne %
TĂTARU69155880,75
JUGURENI39531880,51
SĂLCIILE142698168,79
SALCIA78353468,20
ARICEŞTII ZELETIN92562968,00
PREDEAL-SĂRARI1836119965,31
PLOPU1966123862,97
TALEA85253562,79
ŞOTRILE2617163962,63
LAPOŞ90856161,78
COSMINELE82050661,71
GORNET2347144161,40
CHIOJDEANCA125776060,46
PROVIŢA DE SUS163298160,11
SECĂRIA102260959,59
GHERGHIŢA149788559,12
CERAŞU3607210558,36
ALUNIŞ2712157758,15
POSEŞTI3128177456,71
OLARI149784956,71
GORNET-CRICOV1825101755,73
BOLDEŞTI-GRADIŞTEA132773955,69
PODENII NOI3834213055,56
ADUNAŢI167292455,26
PĂCUREŢI166591855,14
GURA VITIOAREI4830265454,95
SURANI144379254,89
IORDĂCHEANU4175228054,61
BĂTRÂNI166090254,34
TOMŞANI3580193554,05
DUMBRĂVEŞTI2954158553,66
BĂLŢEŞTI2948157553,43
APOSTOLACHE165887652,83
FLOREŞTI6215324652,23
RÂFOV4394225251,25
ARICEŞTII RAHTIVANI6744344451,07
ŞTEFEŞTI189596650,98
SÂNGERU4057206850,97
BREBU5944302850,94
COCORĂŞTII COLŢ2342118950,77
PROVIŢA DE JOS181091350,44
LIPĂNEŞTI4261214750,39
FÂNTÂNELE162781750,22
COCORĂŞTII MISLII2799140150,05
STARCHIOJD2917143749,26
DRĂGĂNEŞTI3785186149,17
VADU SĂPAT134665848,89
MĂNEŞTI3151153948,84
FULGA2565123548,15
TEIŞANI3021145048,00
DRAJNA4427212447,98
TELEGA4555218147,88
POIANA CÂMPINA4239202547,77
ORAŞ COMARNIC10255486947,48
DUMBRAVA3501165647,30
CEPTURA3679173947,27
ORAŞ AZUGA3946185947,11
GURA VADULUI176182947,08
POIENARII BURCHII3872181946,98
PĂULEŞTI5666264246,63
COLCEAG3734173746,52
SCORŢENI4648214646,17
FILIPEŞTII DE PĂDURE8356380345,51
BERTEA2551116145,51
BĂNEŞTI4787217345,39
CORNU3638165045,35
PUCHENII MARI6963313344,99
IZVOARELE5364239444,63
GORGOTA4103182044,36
FILIPEŞTII DE TÂRG6581291344,26
BRAZI6963307644,18
ŞIRNA3916172444,02
ORAŞ SINAIA9715427043,95
ORAŞ BUŞTENI8191358443,76
ŞOIMARI2390103543,31
BALTA DOAMNEI193482442,61
ORAŞ SLĂNIC4718198842,14
ALBEŞTI-PALEOLOGU4604193842,09
MĂGURELE3864162342,00
CĂLUGĂRENI93139142,00
VÂLCĂNEŞTI3085128141,52
ORAŞ BOLDEŞTI-SCĂENI9405390241,49
MĂNECIU8652358041,38
ORAŞ BĂICOI15847648940,95
MĂGURENI5235214340,94
ORAŞ PLOPENI7448304040,82
ORAŞ BREAZA13794561840,73
TINOSU195179440,70
BERCENI5101206140,40
CĂRBUNEŞTI137855240,06
TÂRGŞORU VECHI8688346439,87
VALEA DOFTANEI5433207238,14
BLEJOI7604289838,11
CIORANI5290200437,88
BABA ANA3290124437,81
VALEA CĂLUGĂREASCĂ8814331537,61
ORAŞ URLAŢI9306338336,35
ORAŞ VĂLENII DE MUNTE11070398636,01
VĂRBILĂU5461196235,93
MUNICIPIUL CÂMPINA310051111135,84
ORAŞ MIZIL12399429134,61
BUCOV9368321334,30
BĂRCĂNEŞTI7707230329,88
MUNICIPIUL PLOIEŞTI1884075043426,77