Şedinţă a CL Ploieşti pentru înfiinţarea unei societăţi care să se ocupe de gestionarea câinilor fără stăpân
Redactia -

Primarul Mihai Poliţeanu a semnat dispoziţia de Convocare în şedinţă extraordinară a Consiliului Local al Municipiului Ploieşti în data de 24 iunie 2026. Pe ordinea de zi se află un singur proiect:
1. Proiect de hotărâre privind aprobarea înființării unei societăți cu răspundere limitată, având ca asociat unic Municipiul Ploiești, cu scopul desfășurării activităților specifice Serviciului pentru gestionarea câinilor fără stăpân – inițiat de primar Mihai- Laurențiu Polițeanu.

